Topošajam Asares muzejam vajadzīgs brīvprātīgais

Topošajam Asares muzejam vajadzīgs brīvprātīgais

2014.gada 27.augusta Aknīstes novada domes sēdē tika pieņemts lēmums pārvietot Asares medpunktu uz Asares pagasta pārvaldes ēku, savukārt – pagasta vēstures ekspozīciju izvietot iepriekšējā medpunkta atrašanās vietā – senajā Asares muižas dārznieka mājā.

Patlaban – septembra sākumā, ir uzsākts senās dārznieka mājas lielākās telpas remonts, kam sekos Asares pagasta vēstures materiālu eksponātu izvietošana. Paredzēts, ka pamazām visa dārznieka māja tiks izmantota vietējā muzeja izveidei.
 
Mīļi aicinu Jūs, asariešus, izvērtēt savas sajūtas, iespējas un sava pagasta mīlestības lielumu un iesaistīties Asares pagasta muzeja veidošanā! Patlaban ir ārkārtīgi nepieciešams cilvēks, kurš brīvprātīgā kārtā var piedāvāt jebkādu savu darbu šī objekta izveidē un uzturēšanā (Jūs varat būt arī divatā, trijatā…).
 
Potenciālajam brīvprātīgajam nav vecuma, nodarbošanās vai izglītības noteikumu, galvenais ir gribēt rīkoties sava pagasta labā. Ja jūtat, ka labprāt gribētu ieguldīt daļu savas enerģijas šajā darbā, tad dodat ziņu pa tālruni 29490656 vai e-pastu: turisms@akniste.lv (Līga).
 
Tāpat arī aicinu visus, kam mājās glabājas vēsturiskas lietas (t.sk. fotogrāfijas, tautastērpi utt.), kas kaut kādā veidā ir saistītas ar Asari, dot par tām ziņu pa tālruni 29490656 (Līga) vai e-pastu: turisms@akniste.lv.
Es ceru, ka mums izdosies izveidot vienu patiesi mīļu un vajadzīgu vietu, kur glabāt Asares pagātni; vietu, kur satikties laikam un cilvēkiem!
 
Līga Jaujeniece,
tūrisma darba vadītāja