AKNĪSTES NOVADA PAŠVALDĪBA

Skolas 7, Aknīste, Aknīstes novads, LV-5208, 65237750, akniste@akniste.lv

Sabiedrība

Sēlijas Salas piestāj Gārsenē

2019.gada 18.maijā Aknīstes novada Gārsenē norisinājās projekta “„Sēlijas Salas” - tematiskais tūrisms mazajās lauku apdzīvotajās vietās kā ekonomiskās un sociālās izaugsmes veicinātājs Sēlijā”, (projekta identifikācijas Nr. 17-00-A019.332-000001) pasākums “Gārsene-bagātību Sala. Izbaudi dienu Gārsenē!”.

„Rūķīši” ciemojas Aknīstes vidusskolā

16.maijā pirmsskolas izglītības iestādes “Bītīte’’ sagatavošanas grupiņas ”Rūķīši” bērni kopā ar audzinātājām I.Mežaraupi un S.Vārslavāni ciemojās  Aknīstes vidusskolā.

SIA "Aknīstes pakalpojumi " informācija Aknīstes iedzīvotājiem

Sakarā ar ūdens apgādes sistēmas skalošanu pirmdien 20.05.2019. laika posmā no 9:00– 11:00 ir iespējami ūdens padeves traucējumi. Sagatavojiet ūdens rezerves. SIA „Aknīstes Pakalpojumi”

Karjeras projekta ietvaros 1.-6.klases skolēni dodas uz Madonu

Projekta 8.3.5.0/16/I/001 Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs ietvaros 2019.gada maijā Aknīstes vidusskolas 1.-6. klašu skolēni devās uz Madonu.

Aknīstes ugunsdzēsēji glābēji saņem apbalvojumus

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 154.gadadienu, ceturtdien, 16.maijā, notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgale reģiona brigādes (ZRB) svinīgais pasākums, kurā tiks pasniegti VUGD apbalvojumi, kā arī septiņi jaunie ugunsdzēsēji glābēji nodeva zvērestus, informē VUGD

Pamazām iedzīvinām Leišmalītes ceļu

2014.gadā Imanta Ziedoņa muzejs un fonds „1836” aizsāka projektu „Izgaismot Latviju”, kura mērķis bija 1836 km garo Latvijas robežu atdzīvināt tūrisma ceļā. Ceļš tika sadalīts četros pārgājienu posmos, gar Latvijas–Lietuvas robežu izveidojot „Leišmalītes” ceļu.

Svētku diena Aknīstes novadā

1.maijā Aknīstes estrādē koncertu sniedza Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris, bija aplūkojama Jēkabpils mākslas skolas Aknīstes filiāles jauno mākslinieku izstāde un apbalvoti labāko darbu autori. Noslēgumā svinēti BALTĀ GALDAUTA svētki, kur ikviens pasākuma dalībnieks tika aicināts uz kopīgu zupas baudīšanu.

Lielā talka Aknīstes novadā

Lielā talka Aknīstes novadā

Sēlijas novadu apvienības biedru sapulcē 23.aprīlī Viesītē

Šī gada 23.aprīlī Viesītē notika Sēlijas novadu apvienības biedru sapulce. Sēdi vadīja Sēlijas novada apvienības priekšsēdētājs, Neretas domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis.

Informācija iedzīvotājiem

Valsts meža dienests ar 2019.gada 19.aprīli izsludina ugunsnedrošo periodu mežā. Ugunsnedrošajā periodā mežā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu. Ugunskurus atļauts kurināt tikai īpaši ugunskuriem ierīkotās vietās, kā arī aizliegts pārvietoties ārpus meža ceļiem ar motorizētiem transportlīdzekļiem.

Paziņojums Aknīstes iedzīvotājiem

Sakarā ar ūdens apgādes sistēmas skalošanu piektdien 05.04.2019. laika posmā no 14:00 – 16:00 ir iespējami ūdens padeves traucējumi. Sagatavojiet ūdens rezerves.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informāciju "Par sabiedrības informēšanu saistībā ar ugunsdrošību"