Par kādām vērtībām Eiropas vēlēšanās balsos Aknīstes novads?

Par kādām vērtībām Eiropas vēlēšanās balsos Aknīstes novads?

Latvijas novadu un pilsētu iedzīvotājiem šogad 25.maijā būs iespēja izlemt Eiropas nākotni, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Tajās katrs balsos par sev tuvām vērtībām. Par ko balsos Aknīstes novads?

Eiropas vēlēšanu kustība šoreizesbalsošu.eu aicina Aknīstes novada iedzīvotājus piedalīties interesantā aktivitātē – uzrakstīt, par kādām vērtībām (piemēram, cilvēktiesībām, tīru vidi, izaugsmi utt.) balsos viņi Eiropas vēlēšanās šogad 25. maijā. Lai to izdarītu, vietnē ej.uz/soreizesbalsosu2019 jāieraksta viens vai divi vārdi – savas vērtības.
 
Sākot 100 dienu laika atskaiti līdz Eiropas vēlēšanām, 15. februārī vietnē ej.uz/soreizesbalsosu-Akniste būs iespējams iepazīties ar rezultātiem "Aknīstes novads saka – šoreiz es balsošu par..."
Aicinām iedzīvotājus arī pašus reģistrēties Eiropas vēlēšanu platformā šoreizesbalsošu.eu, sekot līdzi Eiropas vēlēšanu aktualitātēm un kļūt par aktīviem vēstnešiem.
"Ja balso visi, ieguvējs ir ikviens," uzsver Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un atgādina - Latvija ES ir jau 15 gadus un var aktīvi izmantot tās sniegtās iespējas, tai skaitā - balsot Eiropas vēlēšanās. Eiropas Parlamenta pieņemtie lēmumi ietekmē aptuveni 80% Latvijas likumu.
Eiropas vēlēšanu 2019 mirkļbirkas: #ŠoreizEsBalsošu #EiropasVēlēšanas2019
Elvīra Kukule-Matroze
šoreizesbalsošu.eu kustības pārstāve
29184145
Vēlētājiem šogad 25.maijā būs iespēja izlemt Eiropas nākotni, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās.
Lai arī pētījumu dati liecina, ka 73% Latvijas iedzīvotāju uzskata: Latvijas dalība ES nesusi ieguvumus,
tomēr tikai 32% ir interese par gaidāmajām Eiropas vēlēšanām (Eirobarometrs, 2018).
 
Līdzdalībai noteikti jābūt augstākai, jo vēlēšanu rezultāts ietekmēs ikviena dzīvi.
 
Bet jau tagad:
➡ Aicinām Jūs un jūsu novada vai pilsētas iedzīvotājus pievienoties Eiropas vēlēšanu kustībai šoreizesbalsošu.eu, gan reģistrējoties pašiem, gan aicinot to darīt citus: ja balso visi, ieguvējs ir ikviens.
➡ Eiropas vēlēšanās katrs balsos par sev tuvām vērtībām. Par ko balsos Jūsu novads vai pilsēta? Aicinām iesaistīt iedzīvotājus interesantā aktivitātē - uzrakstīt, par kādām vērtībām (piemēram, cilvēktiesībām, tīru vidi, izaugsmi utt.) balsos viņi Eiropas vēlēšanās šogad 25. maijā ej.uz/soreizesbalsosu2019! Atsevišķi nosūtīsim info par balsojuma rezultātiem.
 
Paldies jau iepriekš par atbildēm un iesaisti,
Marta Rībele
Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja
 
Kontaktpersona:
Elvīra Kukule-Matroze
šoreizesbalsošu.eu kustības pārstāve
29184145