26.septembrī - Lielais autofotoorientēšanās brauciens "Pierobeža 2020"

26.septembrī - Lielais autofotoorientēšanās brauciens "Pierobeža 2020"

 

26.septembrī pievienojies Lielajam Autofotoorientēšanās braucienam "Pierobeža 2020" un dodies pretīm piedzīvojumiem.

Kopā ar pārējiem brauciena dalībniekiem dosimies atklāt vēl neatklāto Latvijas pierobežā no Aknīstes līdz Daugavpilij, kā arī Daugavas labajā krastā līdz Līvāniem.

Dienu sāksim un beigsim Aknīstē - pilsētā Dienvidsusējas senlejā.

Septiņās stundās iepazīsim Ilūkstes novadu, kur sākas un turpinās mūsdienu Sēlija, Daugavpili un tās apkārtni, kā arī atklāsim priekš sevis interesantas un vēsturiskas vietas senajā Jersikas ķēniņvalstī. Jā - un noteikti nofotografēsimies pie Latvijas lielākā akmens. Būs arī īsta mājas saldējuma un dažādu ķiploku našķu degustācija.

To visu apvienosim ar autofotoorientēšanos - kontrolpunktu meklēšanu pēc orientēšanās kartes, fotografēšanos un jautriem papilduzdevumiem.

Lai piedalītos braucienā nepieciešams: vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai AirDrop funkciju), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums. Labākai kontrolpunktu meklēšanai ieteicama ir auto ceļu karte: Dienvidlatgale,Augšzeme (jo organizatoru būs smalka un bez mēroga).

Esam draudzīgi ģimenēm ar bērniem un labi audzinātiem suņiem.

Informācija par braucienu un komandu reģistrācija www.brauciens.lv