Turpinām izsapņot sapņus melodiskājā koncertprogrammā „Starp Sapņu Miljoniem” Viesītē

Turpinām izsapņot sapņus melodiskājā koncertprogrammā „Starp Sapņu Miljoniem”  Viesītē

Vai nepaspēji izsapņot savu sapni? Tad Tev ir iespēja gūt emocionāli piepildītu vakaru 19.oktobrī Viesītes kultūras pilī, kur turpināsies romantiski krāšņā koncertprogramma „Starp Sapņu Miljoniem”, kur klausītājus tupinās priecēt Latvijā zināmās un populārās komponista Gaita Lazdāna dziesmas. Koncertprogrammu papildinās jaunās estrādes izpildītaji, kas sniegs izpildījumam jaunu un nebijušu dzirdējumu.

Turpinot koncertprogrammu komponists Gaitis Lazdāns piedāvās ielūkoties savā daiļradē un muizikālajā baudījmā caur jaunās paaudzes dziedātājiem: Kasparu Markševicu, Kristīni Šomasi, Aināru Bumbieri, Sabīni Berezinu un dziedošo aktieri Gundaru Silakaktiņu. Pavisam jaunās skaņās varēsim dzirdēt tādas dziesmas kā Harija Spanovska "Neatstāj Mani Rudenī", Jāņa Paukštello "Ielūgums", Kaspara Markševica šī brīža hīts "Mana Mīļā" un daudzas citas!

Gaitis Lazdāns, koncertprogrammas idejas autors: "Viss aizākās ar sapni par skaistu, sapņainu un romantisku koncerprogrammu, kurā piedalītos jauni, dziedoši mākslinieki. Man apkārt ir lieliska komanda un mūziķi, ar kuriem radīsim emocijām bagātu muzikālo baudījumu! Pasaulē ir miljoniem sapņu - mums katram ir savi sapņi, daži tiek piepildīti, bet daži - diemžēl aiziet vējā. Mēs vēlamies sniegt klausītājiem iespēju caur šiem koncertiem mēģināt izsapņot savus sapņus un izdzīvot šo stāstu līdz ar mums."

Kristīne Šomase, jaunās paaudzes dziedātāja: "Gaita daiļrade vienmēr asociējas ar kaut ko skaistu un romantisku, tā ir ļoti dziļa, un nebaidos teikt, ka spēcīga. Man ir patiess prieks, ka varu būt starp šiem talantīgajiem mūziķiem un māksliniekiem, piedalīties tik gaisīgā un sapņainā koncerprogrammā. Katrs sapnis sākās ar sapņotāju! Izdzīvosim sapņus kopā, uz tikšanos koncertos visā Latvijā!"

Koncerta pavadošais sastāvs: Gaitis Lazdāns - taustiņinstrumenti, Āris Ozols - ģitāra, Oskars Deko - perkusijas un sitamie instrumenti, Kristaps Ezeriņš - basģitāra.

Aicinām kopā piepildīt sapņus romantiski aizraujošā melodiju virpulī - koncertprogrammā "Starp Sapņu Miljoniem"! Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

Informāciju sagatavoja

Elizabete Dita Pumpura

Pasākuma sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: elizabete.pumpura@inbox.lv

Tel.: +371 26156532