Noslēgusies akcija "Šķiro pa tīro"

Noslēgusies akcija "Šķiro pa tīro"

 

informācija plašsaziņas līdzekļiem                                         
2011.gada 2.septembrī
 
AKNĪSTĒ, SUBATĒ UN ILŪKSTĒ VEIKSMĪGI NOSLĒDZAS KAMPAŅA
„ŠĶIRO PA TĪRO!”
 
1.augustā SIA „Eko Latgale” birojā, Dunduru ielā 13a, Daugavpilī, notika Latvijas Zaļā punkta rīkotās atkritumu šķirošanas kampaņas „Šķiro pa tīro!” noslēdzošā izloze. Tajā noskaidroja akcijas ikmēneša veicināšanas balvu saņēmējus no Aknīstes, Subates un Ilūkstes, bet no visiem 16 veicināšanas balvu saņēmējiem izlozēja vienu, pašu veiksmīgāko PET pudeļu šķirotāju no šīm pilsētām, kurš saņēma 200 Ls dāvanu karti no veikalu tīkla „Maxima”. Vērtīgo dāvanu laimēja Ilona Ģīle. Apsveicam!
 
Kampaņa „Šķiro pa tīro!” Aknīstē, Subatē un Ilūkstē norisinājās no maija līdz augusta beigām un tās ietvaros pilsētu iedzīvotāji tika aicināti šķirot savas iztukšotās PET pudeles. Kopumā akcijas ietvaros otrreizējai pārstrādei šo pilsētu iedzīvotāji ir nodevuši 18,7 m3 PET pudeļu.
 
Latvijas Zaļais punkts pateicas ikvienam Subates, Aknīstes un Ilūkstes iedzīvotājam, kurš iesaistījās kampaņā „Šķiro pa tīro!”, bet īpašu atzinību izsaka tiem, kuriem atkritumu šķirošana ir ikdienas paradums. Tāpat Latvijas Zaļais punkts atgādina, ka, šķirojot atkritumus, ir svarīgi būt akurātiem un šķirošanas konteineros izmest lietas, kas norādītas uz konteineru uzlīmēm, jo šķiroto atkritumu konteinera sastāvs ar vairāk nekā 15% sadzīves atkritumu piemaisījumu tiek nogādāts atkritumu poligonā nevis pārstrādes rūpnīcā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Ivanova
„EKO Media” projektu vadītāja
T. 26464686