Mazo vokālistu konkurss „Cālis – 2019”

Mazo vokālistu konkurss „Cālis – 2019”

Fotogalerija

Šogad, 29.martā, Jēkabpils Tautas namā, notika mazo vokālistu konkurss „Cālis – 2019”. Jēkabpilī konkurss tiek organizēts jau 28 reizi.

Aknīstes novadu pārstāvēja divas Aknīstes BJC popgrupas dalībnieces – Keita Bērziņa (4 gadi), Viktorija Mežaraupe (4 gadi). Konkursa dalībniekiem tika dalīti tituli: Keita ieguva VASARĪGĀKĀ CĀĻA TITULU, bet Viktorija mazo vokālistu konkursā ieguva galveno TUTULU – CĀLIS 2019.

Paldies skolotājai Madarai Ozoliņai par dalībnieču sagatavošanu mazo vokālistu konkursam! Paldies Keitas un Viktorijas vecākiem par atbalstu un iesaistīšanos konkursa gatavošanās procesā!

Popgrupas vadītāja Madara Ozoliņa meitenēm mācīja divas dažāda rakstura dziesmas, kuras apguva dziedāt pie mikrofona, klavieru pavadījumā.

Konkursa žūriju pārstāvēja Jēkabpils Tautas nama direktors, mūziķis Aigars Godiņš, vokālā pedagoģe un dziedātāja Kristīne Studāne-Indriksone un vokālā pedagoģe Ginta Gudjāne.

Mazo vokālistu konkursa pieteikumā bija jānorāda dalībnieka raksturojums. Šādi bija vecāku un skolotājas izveidotie apraksti par katru konkursa dalībnieci, kurus nolasīja pirms katras dalībnieces uzstāšanās…

Keita ir atraktīva, atbildīga un draudzīga meitenīte. Viņas autoritāte ir tētis. Ļoti patīk dziedāt, dejot, aizraujas ar lego un pužļu likšanu un brāļu komandēšanu.

Vēl ļoti patīk pastaigas svaigā gaisā!

Aknīstes Bērnu un jauniešu centra popgrupā dzied jau otro gadu.

Viktorija ir enerģiska un dzīvespriecīga meitene no Aknīstes!

Ļoti patīk spēlēties ar lellēm, mīļākā multfilma ir cūciņa Pepa, aizraujošākās pasakas “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” un “Pelnrušķīte”.

Viņai patīk būt uzmanības centrā, tāpēc Viktorija citus priecēs ar savām dziesmām!

Sagatavoja E.Ķiķēna.