Ligitas Caunes gleznu izstāde Gārsenes pils verandā

Ligitas Caunes gleznu izstāde Gārsenes pils verandā

Gārsenes pilī skatāma cienījamās mākslinieces Ligitas Caunes gleznu izstāde „Mana mīļā Latvija”. Tuvojoties Latvijas simtgadei, šī izstāde ir kā dāvinājums gan novadniekiem, gan arī pils viesiem – vēlreiz atcerēties un noticēt, cik gleznainā zemē mēs dzīvojam!
„Lūkojoties Latvijas pelēkajās debesīs, mežu ieskautos pakalnos un pelēcīgi violetos bērzos pavasara gaidās, sirdī ielīst siltums, jo man viņa ir visskaistākā, tik un tā...”- savu mīlestību pret Latvijas dabu vārdos apraksta Viesītē dzimusī māksliniece. Šī izstādes kolekcija aptver visus Latvijas novadus un arī visus gadalaikus.
L. Caune ir gleznotāja, interjera dizainere, LMS biedre, Sēlijas Asociācijas goda biedre, Sēlijas plenēru organizatore. Strādā eļļas, akrila, akvareļtehnikā un grafikā. Izstādēs piedalās no 1980.gada, sarīkojusi vairāk nekā 50 personālizstādes gan Latvijā, gan ārvalstīs. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās un muzeju fondos.
Izstāde Gārsenes pils verandā apskatāma katru dienu no 11.00 – 18.00, ieeja – bez maksas. Izstādes gaitā tiek plānota arī tikšanās ar pašu mākslinieci – precīzāka informācija par šo pasākumu vēl sekos.