INFORMATĪVS SEMINĀRS „Uzņēmējdarbība - pašu labklājībai un novada izaugsmei”

INFORMATĪVS SEMINĀRS   „UzņēmējdarbÄ«ba - paÅ¡u labklājÄ«bai un novada izaugsmei”Uzņēmējdarbība - pašu labklājībai un novada izaugsmei

15.11.2010.

Dzīvojam izaicinājumu pilnā laikā, kas prasa no mums lielu uzņēmību dažādās dzīves jomās. Uzņēmējdarbība ir viena no šīm jomām, kas palīdz ne tikai kaldināt savu labklājību, bet arī veicināt sava novada un visas Latvijas izaugsmi.

Tāpēc Hipotēku banka kā valsts attīstības banka sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi rīko informatīvo semināru uzņēmējiem un tiem, kas vēl tikai domā par savu biznesu. Seminārs „Valsts atbalsta programmas uzņēmējiem un biznesa uzsācējiem” notiks Jēkabpilī, 25. novembrī plkst. 14:00 Krustpils novada konferenču zālē, Rīgas ielā 150a.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesents, jo tā temats ir aktuāls un noderīgs ikvienam – kādu atbalstu iedzīvotāji var saņemt uzņēmējdarbības uzsākšanai vai jauna uzņēmuma darbības attīstīšanai.

Seminārā uzzināsiet, kādu atbalstu esošie un topošie uzņēmēji var saņemt Hipotēku bankā kā valsts attīstības bankā, kāda ir valsts atbalsta programmu loma, mērķis un piedāvājums uzņēmējiem, kā arī to, kādas ir Latvijas ekonomikas attīstības tendences, tuvojoties 2011.gadam. Uzzināsiet arī par ES fondu atbalsta iespējām uzņēmējiem.

Seminārā par valsts atbalsta programmām informēs Hipotēku bankas Atbalsta programmu pārvaldes vadītājs Juris Cebulis, savukārt  par  ekonomikas attīstības tendencēm stāstīs bankas vecākais finanšu analītiķis Jānis Hermanis.  Jēkabpils pilsētas  domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs akcentēs uzņēmējdarbības attīstības nozīmi novada izaugsmes veicināšanai.

Uz tikšanos seminārā!

Semināra programma