Informācija no PII "Bitīte"

Informācija no PII "Bitīte"

Cienījamie vecāki!

Bērnam atgriežoties pirmsskolas izglītības iestādē, valstī noteiktā krīzes laikā no 13.03. – 14.04. 2020., neskatoties uz neapmeklēto dienu skaitu, vecākam ir jāaizpilda apliecinājuma veidlapa, ko var saņemt pie grupas skolotājas. Ja nav saslimšanas pazīmju vai nav bijusi saslimšana, pēc atgriešanās ārsta zīme iestādē nav jāiesniedz.

                               Vadītāja Rima Bludze

         Esiet sveicinātas mazās ,,bitītes” un viņu vecāki!

Visus mūs ir pārsteidzis negants vīruss, kurš ir ieviesis milzīgas korekcijas mūsu ikdienā. Labā ziņa ir tā, ka tas paver iespēju ģimenei būt kopā, rotaļāties kopā, pastaigāties svaigā gaisā, saplūkt vizbulīšu pušķi, vērot atlidojošos putnus, uzcept garšīgu kūku, palasīt grāmatiņu, kopā uzzīmēt zīmējumu, padziedāt dziesmiņu un izdarīt daudz citu kopīgu darbiņu.

Skolotājas arī ir sagatavojušas jums dažādus uzdevumus, kurus būs jāizdara mēneša garumā, ceru, ka esiet jau tos saņēmuši, ja vēl nē, tad sazinieties ar skolotājām un viņas vēlreiz tos aizsūtīs.

Būsim optimisti un cerēsim, ka spožā pavasara saulīte vai arī sals, kurš naktīs vēl iekniebj kādam vaigā, pievarēs neganto vīrusu. Jā, arī paši neaizmirsīsim, ka ir cītīgi jāmazgā rokas, daudz jāstaigā svaigā gaisā, jāvingro, jāēd augļi un dārzeņi. Tikšanās ar draugiem gan būs jāatliek uz vēlāku laiku, bet draugi paliek draugi, tie nekur nepazudīs.

Ceru, ka nākamajā tikšanās reizē jums būs ko pastāstīt par kopīgi padarītajiem darbiņiem, pozitīvajām emocijām un par to, kā izdevās izsprukt no negantā vīrusa. Novēlu katram uzvaru cīņā, tad visu kopā gūsim uzvaru karā ar neredzamo ienaidnieku!

                                                                                  Metodiķe Sandra Plikša