Aktualitātes » Jaunumi

Sansusī ziņa

 Sveiciens visiem Aknīstes un tās apkaimes iedzīvotājiem. Pirmkārt mēs - Sansusī komanda - sakām paldies katram no jums, kas šogad apmeklēja festivālu Sansusī, ar katru gadu vietējo iedzīvotāju īpatsvars, kas apmeklējuši Sansusī, lēnām, bet palielinās, kas savukārt iedvesmo mūs organizēt vēl un vēl pasākumus Susējā. Īpašs paldies tiem iedzīvotājiem, kas palīdzējuši visus šos gadus festivālam tapt un šogad personīgi Vijai Dzenei, Jānim Gavaram, Aknīstes domes atsaucīgajām darbiniecēm, Laimonim un Ilzei Ielejiem, Aijai Voitišķei, Dacei Geidai, Albertam Kurklietim, Jurim Zlobinam, Sandrim Punculim, Valentīnai Čāmānei, Laimai un Aigaram Belanoškām, Egīlam Bojāram, Ivaram Pleiko, Jānim Vanagam, Aknīstes pakalpojumu kolektīvam, šoferim Jānim Jasinevičam, Aijai Vasiļevskai un daudzajiem vārdā nenosauktajiem darbarūķiem, kas nesavtīgi palīdzēja notikt festivālam Sansusī.

Un tagad jaunumi. Kā daži no jums ir jau pamanījuši, brīvdienu māja Susēja pārtop par rezidenču centru, kurā arvien biežāk viesosies dažādi mākslinieki, lai radītu savus darbus un darbotos ar Aknīstes apkaimes bērniem un Aknīstes psihoneiroloģiskās slimnīcas pacientiem vai darbiniekiem (sociāli atbildīgas mākslas rezidences). Šovasar jau piedzīvojām vienu no tādām rezidencēm, kurā ar bērniem darbojās māksliniece Anda Lāce, mūziķe Grieta Baula un cirka trupa no Francijas “Catalyst”. Paldies par atsaucību un piedalīšanos - mākslinieki un organizatori jutās ļoti iedvesmoti no šīs sadarbības.
Šobrīd, no 1. līdz 13. oktobrim Susējā rezidencē atrodas dejotāji Krišjānis Sants un Ieva Gaurilcikaite, kas paralēli savas dejas izrādes izstrādei darbojas arī ar Aknīstes vidusskolas bērniem.
Savukārt 13.oktobrī Sansusī aicina piedalīties talkā, kura sāksies Pl 11.30 ar iesildīšanos, ko vadīs Krišjānis ar Ievu, pa vidu būs ugunskura zupa un noslēgumā, Pl 19 visi, arī tie, kas talkā nepiedalīsies, tiek aicināti uz rezidences un talkas noslēguma pasākumu - abu dejotāju izrādes “Istabiņā rotāts. ledusskapis” izrādīšanu. Pēc tam vakarēšana pie ugunskura.
Tātad, tiekamies jau 13.oktobrī!
Tavs Sansusī

 

 

 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi