Aktualitātes » Jaunumi

Dienvidsusējas sakopšanas talka

21.un 22.jūlija brīvdienās Aknīstes novadā notika Dienvidsusējas sakopšanas talka posmā Kraujas-Aknīstes estrāde. Talkas laikā tika zāģēti koki, kuri pārkrituši pāri upei, vākti atkritumi no upes, ravētas ūdenszāles. Darbs bija fiziski smags, bet, neskatoties uz to, bija liela iedzīvotāju atsaucība (arī no dāmu puses!). Kopā abās talkas dienās piedalījās 15 cilvēki un vēl vairāk atbalstītāju krastā. Liels paldies katram talciniekam. Jūs izdarījāt varenu darbu! Tagad upe šo vairāk kā 4 km garumā ir brīvi pieejama ikkatram interesentam - gan ūdensprieku baudītājam, gan makšķerniekam, gan vienkārši dabas mīlim. Upes kļuvusi pieejamāka gan vizuāli, gan fiziski. 

Talkas laikā upes krastos tika atstāti sazāģētie koki un zari. Privātzemju īpašniekiem lūgums būt iecietīgiem. Visa malka un zari tiks savākti pakāpeniski - gan projekta ietvaros, gan aicinām ikvienu interesentu doties uz iztīrīto upes posmu un ņemt atstāto kokmateriālu. Tā patiešam tur ir daudz!  
Ar šīm talkām projekts vēl nebeidzas. Taps atpūtas vieta, tiks tīrīta upe vēl citos posmos. Sekojiet līdzi sociālajiem medijiem! Tiekamies upē!
 
Projekta komandas vārdā Santa Šmite
 
Projekts tapis ar Aknīstes novada pašvaldības atbalstu 2018.gada iedzīvotāju iniciatīvas projekta ietvaros.
 
 
 
 
 
 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi