Aktualitātes » Jaunumi

Sēlijas Salu lielais tūrisma seminārs Biržos 29.jūnijā

 

Aicināts ikviens piedalīties radošā tūrisma seminārā, kurā  būs iespēja macīties un gūt iedvesmu no labākajiem Latvijas tūrisma jomas ekspertiem, lai vēl veiksmīgāk turpinātu vai iesāktu ar pārliecību īstenot kādu izsapņotu tūrisma ideju. 
 
29. jūnijā plkst. 10.00 Biržu tautas namā, Salas novadā.
 
Aicinājums līdzi ņemt arī savu draugu vai kaimiņu, kuram jau sen bija jāatrod atbildes uz šiem jautājumiem: Kā veidot, uzturēt un pilnveidot tūrisma piedāvājumu, kas piepildītu dažādo ceļotāju gaidas un vēlmes, vienlaikus neiztukšojot arī pakalpojuma piedāvātāju emocionāli un fiziski? Kādas ir šī brīža aktuālās tūrisma nozares tendences? Kā padarīt piedāvājumu unikālu un pilnveidot to, lai ciemiņi atgrieztos un ieteiktu piedāvājumu arī citiem?
 
Seminārā būs 3 tūrisma ekspertu uzrunas un 3 paralēlās darba grupas, kurās Jums būs iespēja iepazīties ar citiem Sēlijas Salu pozitīvajiem pieredzes stāstiem un izaicinājumiem un uzzināt citu viedokli par jūsu norisēm.
 
Gaidīsim ziņu par Jūsu dalību pasākumā uz epastu laukuforums@gmail.com līdz 20. jūnijam, lai varam sarunas turpināt arī pie kafijas tases. 

 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi