Aktualitātes » Jaunumi

2018. gada 19. augustā Ilzenbergas muižā tiek organizēts ekskluzīvs koncertuzvedums “ILZENBERGAS MĪLAS LEĢENDAS”

 Rokišķu rajonā, pie pašas Latvijas robežas atrodas Ilzenbergas muiža (http://www.ilzenbergas.lt/lv/muizas-pakalpojumi/atputa-muiza). Tā atrodas Ilges ezera krastā, un Latvijas- Lietuvas robeža iet tieši pāri vienai no ezera saliņām. 2015. gadā muižai tika svinēta 500 gadu jubileja. Šodien vēsturiskās ēkas ir restaurētās, sakopta milzīgā teritorija, kā arī izveidota vērienīga ekoloģiskā saimniecība, kas ražo dabīgus, veselīgus pārtikas produktus no vietējām izejvielām. Ilzenberga muiža atjauno tradicionālo pagastu kultūru - mākslas kolekciju, literatūru, progresīvas lauksaimniecības formas. Koncerti, kultūras festivāli tiek organizēti, lai popularizētu pamatvērtības - mīlestību, harmoniju, krāpniecību - laukos, kas mūsdienās ir nepieciešami Lietuvas reģioniem un viņu integrācijai sekulārajā Lietuvā.

2018. gada 19. augustā Ilzenbergas muižā tiek organizēts ekskluzīvs koncertuzvedums “ILZENBERGAS MĪLAS LEĢENDAS”
Pirmo reizi Ilzenbergas muižas parkā brīnišķīgas dabas ielokā tiks rīkots koncerts, kurā būs dzirdamas populārākās roka balādes un dziesmas par mīlestību. Starptautiskajā projektā „Ilzenbergas mīlas leģendas” piedalīsies grupas „Colt” (Latvija) ar tās dibinātāju, ģitāristu un dziesmu autoru Hariju Zariņu un skatuves dižizpildītājs Povilas Meškēla ar grupu (Lietuva). Muzikālā projekta ideja radās, vēloties Lietuvas un Latvijas izpildītājus redzēt uz vienas skatuves, valstu pierobežā. Mīlestība ir visa pasākuma vienojošais elements.
Unikāla projekta ideja ir ieskandināt populāras latviešu dziesmas lietuviski, kuras ar grupu „Colt” izpildīs Povilas Meškēla. Savukārt, populārus lietuviešu hitus latviešu valodā izpildīs grupas „Colt” vokālists Atis Ieviņš ar P.Meškēlas grupu. 2018. gads abām Baltijas kaimiņienēm ir īpašs gads, kurā tiek atzīmētas atjaunoto valstu simtgades, tāpēc šis koncerts māksliniekiem ir liels gods un izaicinājums
Pasakuma rīkotājs z/s “Ilzenbergas” Kultūras pasākuma partneris “Kultūros inovacijos”
Ar cieņu, direktore Vaiva Baltrūnaite Kirstukiene


 

 

 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi