Aktualitātes » Jaunumi

Aknīstes vidusskolas skolēni piedalās Rēzeknes novada LEGO robotikas turnīrā

24. martā Jaunstrūžānu pamatskola, sadarbībā ar Rēzeknes novada Izglītības pārvaldi un Stružānu pagasta pārvaldi Strūžānu Kultūras centrā  organizēja Rēzeknes novada LEGO robotikas sacensības.
Mērķis:  sekmēt skolēnu interesi par inženiertehniskajām profesijām, pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas un prasmes, veicināt izglītības iestāžu LEGO robotikas pulciņu sadarbību un popularizēt LEGO robotiku bērnu un jauniešu vidū .

Pasākumā piedalījās sešas komandas no Rēzeknes novada, viena no pilsētas, tāpat no Gulbenes, Preiļiem, Viļāniem un Aknīstes.

Aknīstes vidusskolu Lego robotu Sumo un Līnijsekošanas  sacensībās pārstāvēja Sandis Sorokins(7.kl.), Kristers Harijs Porietis (7.kl.), Roberts Gasparovičs (6.kl.), Edvards Meržvinskis(5.kl.), trenere: skolotāja Līga Mažeika. Rezultāti ir salīdzinoši labi, jo zēni, pirmo reizi piedaloties šāda veida sacensības, Lego Sumo iekļuva pirmajā pieciniekā. Nedaudz vairāk jāpilnveidojas Līnijsekošanā, jo šajā disciplīnā mums neveicās.

Ir gūta laba pieredze, radusies vēlme ieguldīt papildus pūles un enerģiju, lai nākamie starti būtu veiksmīgāki.

22.aprīlī plkst.10.00 – 17.00 Maltas daudzfunkcionālajā zālē (Skolas iela 5, Malta, Rēzeknes novads) notiks vērienīgs pasākums „Latvijas robotikas čempionāts RTA 2018”, ko organizē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Inženieru fakultāte sadarbībā ar Rēzeknes novada domi.

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi