Aktualitātes » Jaunumi

Informācija par darbnespējas lapām

Informācija par darbnespējas lapām

 Kā es varu uzzināt savas e-DNL numuru?

Informāciju par Jums izsniegtajām elektroniskajām darbnespējas lapām varat noskaidrot:
·       savā www.eveseliba.gov.lv profilā šeit: https://www.eveseliba.gov.lv/login;
·       portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu "Saņemtās darbnespējas lapas" šeit: https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP129/Apraksts;
·       vēršoties pie sava ārsta.
 
Kad var iesniegt e-DNL, un kur var elektroniski aizpildīt iesniegumu?
 
Slimības un maternitātes pabalsti tiek piešķirti, ja ir noslēgta darbnespējas lapa B un VSAA saņemts personas iesniegums.
Ja ir izsniegta elektroniskā darbnespējas lapa B, visērtāk iesniegumu būs iesniegt, izmantojot portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu "E-iesniegums VSAA pakalpojumiem".
Lai uzsāktu pakalpojumu, lūdzu, spiediet šeit: https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP172/Apraksts, autentifikācijai izmantojiet vienu no piedāvātajiem veidiem, piemēram, internetbanku.
Pēc autentificēšanās no iesniegumu saraksta izvēlieties vajadzīgo iesnieguma formu, aizpildiet visus nepieciešamos laukus un nosūtiet VSAA.
 
Ja nav internetbanka, kā var vēl iesniegt iesniegumu slimības un maternitātes pabalstu pieprasīšanai?
 
Iesniegumu pabalsta piešķiršanai iespējams iesniegt kādā no sekojošiem veidiem:
·       sūtot uz e-pastu edoc@vsaa.lv, ja Jums ir drošs elektroniskais paraksts;
Plašāku informāciju par prasībām ar drošu elektronisku parakstu parakstītiem elektroniskajiem dokumentiem varat iegūt pakalpojuma sniedzēja mājas lapā https://www.eparaksts.lv/lv
·       nosūtot pa pastu deklarētās dzīvesvietas VSAA nodaļai;
·       klātienē jebkurā VSAA nodaļā vai valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā .
 
Kur var redzēt www.latvija.lv par pakalpojumu pieņemto lēmumu?
 
Ja izvēlaties lēmumu saņemt www.latvija.lv , pēc pabalsta apstiprināšanas uz pakalpojuma prasītāja e-pastu vai kā īsziņa (SMS) uz mobilo tālruni tiek nosūtīts paziņojums par VSAA pakalpojuma piešķiršanu.
Atverot portāla www.latvija.lv sākumlapu, augšējā labajā stūrī redzams Mana darba vieta.Uzspiežot uz tā, atveras logs ar visiem autentifikācijas līdzekļiem, no kuriem jāizvēlas vajadzīgais un jāizpilda autentifikācija.
Lēmums ir atrodams sadaļā Saņemtie e-dokumenti.
Lai to atlasītu, sadaļā Saņemtie e-dokumenti jānorāda informāciju laukos Saņemts no un Saņemts līdz (jāievada laika periods, piemēram, šomēnes), jānospiež Meklēt.
 
Ja pēc norādītajām instrukcijām lēmumu portālā tomēr neizdodas atrast, lūdzu, vērsieties pēc palīdzības pie portāla lietotāju atbalsta dienesta, zvanot pa tālr.: 67502757 (Konsultāciju laiks: P.- P. no 8:30 līdz 16:30) vai rakstot uz e-pastu: portals@vraa.gov.lv.

 

 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi