Aktualitātes » Jaunumi

Aknīstes vidusskolas skolēnu sasniegumi 2017/2018

17.kausa izcīņā skolu komandām volejbolā atlases sacensībām Jēkabpils zonā

  • 2.grupā jaunietēm  -2.vieta 

    A.Ģeidāne, L.Dirda, E.Zandberga, I.A.Papaurele, A.Sala, S.Zaičenkova, D.Timahova, R.Geižāne

Paldies skolotājai Olitai Treinei


17.kausa izcīņā skolu komandām volejbolā atlases sacensībām Jēkabpils zonā

  • 1.grupā jauniešiem  -3.vieta 

    K.Griška, R.Silaraups, I.Dāboliņš, D.Zaičenkovs, Ē.Skrodis, K.Tvintiķis, A.Freimanis 

Paldies skolotājai Olitai Treinei


Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības skolēnu skatuves runas konkursa I kārtā

  • Alisei Bautrei, 3.klase - 1.pakāpe
  • Martai Annijai Mažeikai, 6.klase - 1.pakāpe
  • Esterei Urķei, 2.klase - 2.pakāpe
  • Paulai Pudānei, 3.klase - 2.pakāpe
  • Robertam Radionovam, 4.klase - 2.pakāpe
  • Krišjānim Plocānam, 1.klase - 3.pakāpe

 Paldies skolotājām Ivetai Strikai, Guntai Ozoliņai, Elitai Zariņai, Daigai Ielejai, Sandrai Radiņai


Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības 9.-12.klašu ķīmijas olimpiādē

  • Dānielam Vilnim, 12.klase -atzinība 

 Paldies skolotājai Elgai Miķēnai


Jēkabpils novadu apvienības 5.-8.klašu matemātikas olimpiādē

  • Sandim Sorokinam, 7.klase -atzinība 

  Paldies skolotājai Inārai Lunģei


 Jēkabpils novadu apvienības 10.-12. latviešu valodas olimpiādē

  • Antrai Minkevičai, 11.klase -2.vieta 

  Paldies skolotājai Aijai Gasparovičai


Jēkabpils novadu apvienības 5.-6.klašu dabaszinību neklātienes konkursā

  • Robertam Gasparovičam, 6.klase -1.vieta
  • Agitai Ivanovai , 6.klase -1.vieta
  • Paula Emīlija Grauziņai, 6.klase -3.vieta
  • Laura Kristiāna Tolkačova, 6.klase -3.vieta
  • Megijai Besprozvannajai, 6.klase- atzinība

 Paldies skolotājai Inetai Plocānei


Jēkabpils novadu apvienības 10.-12. krievu valodas olimpiādē

  • Antrai Minkevičai, 11.klase -1.vieta 

 Paldies skolotājai Sarmītei Buholcei


Firsts Lego League Latvia "Hydro Dynamics" 2017/2018 sezonas sacensībās Valkā 

  • Aknīstes vidusskolas komandai "Robotzeļļi" - 1.vieta robotu spēlē

 R.Gasparovičs, A.Zaičenkovs, I.Tabunovs, K.H.Porietis, S.Sorokins, A.Ķiķēns

Paldies skolotājai Līgai Mažeika


Jēkabpils novadu apvienības 4..klašu matemātikas olimpiādē

  • Kristam Kantānam, 4.klase -1.vieta

 Paldies skolotājai  Daigai Ielejai


Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā  (Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadi)

  • 2002.-2003. g.dz. jauniešiem  -2.vieta 

    A.Skrodis, M.Šamota, A.Pāvulāns, E.Jočis, T.Mežaraups, L.Zaičenkovs, J.Žuravskis, K.J. Tīsis 

Paldies skolotājai Olitai Treinei


Jēkabpils novadu apvienības 9.-12.klašu matemātikas olimpiādē

  • Madarai Spēkai, 12.klase -atzinība 

Paldies skolotājai Inārai Lunģei


Jēkabpils novadu apvienības koka un metāla tehnoloģiju olimpiādē

  • Marekam Šamotam, 9.klase -atzinība  

Paldies skolotājai Guntim Silevičam


Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā  (Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadi)

  • 2002-2003 g.dz. meitenēm  -3.vieta 

I.Šamota, A.I.Vanaga, E.Bērziņa, E.Svikša, L.Krasauska, I.Žigure, K.Pore

Paldies skolotājai Olitai Treinei


Jēkabpils novadu apvienības 8.-9.klašu angļu valodas olimpiādē

  • Gvido Barišņikovam, 9.klase -atzinība 

Paldies skolotājai Skaidrītei Medveckai


Latvijas televīzijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks"

  • Antrai Minkevičai, 11.klase -1.kārtā dalība 

Paldies skolotājai Aijai Gasparovičai


Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā  (Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadi)

  • 1998-2001 g.dz. jauniešiem  -3.vieta 

    K.Griška, R.Silaraups,I.Dāboliņš, D.Zaičenkovs, Ē.Skrodis, K.Tvintiķis, A.Freimanis 

Paldies skolotājai Olitai Treinei


Latvijas televīzijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks"

  • Kārlim Griškam, 10.klase -1.kārtā 3.vieta 

Paldies skolotājai Inārai Lunģei


J.Eglīša Preiļu valsts ģimnāzijas organizētajā  Latgales reģiona 1.atklātajā valodu olimpiādē 10.-12.klasēm olimpiādē

  • Antrai Minkevičai, 11.klase -3.vieta 

  • Kārlim Griškam, 10.klase -pateicība

  • Kārlim Tvintiķim, 12.klase -pateicība

Paldies skolotājāmi Aijai Gasparovičai, Skaidrītei Medveckai


Aizkraukles novada vidusskolas organizētajā fizikas 1.posma olimpiādē

  • Kārlim Griškam, 10.klase -3.vieta 

  • Dānielam Vilnim, 12.klase - 3.vieta

Paldies skolotājai Mirdzai Ukānei


 Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskolas organizētajā, Neretas novada matemātikas olimpiādē

  • Sandim Sorokinam, 7.klase -2.vieta 

  • Andim Zaičenkovam, 7.klase -3.vieta 

  • Agnetai Goldbergai, 6.klase -3.vieta 

  • Paulai Emīlijai Grauziņai, 6.klase -atzinība

  • Agnim Jonānam, 5.klase -atzinība

  • Edvardam Meržvinskim, 6.klase -atzinība

Paldies skolotājām Inārai Lunģei un Inārai Vasiļjevai


R.Blaumaņa literārās prēmijas 13.konkursā (organizē R.Blaumaņa memoriālmuzejs "Braki")

  • Kārlim Griškam, 10.klase -veicināšanas  balva

Paldies skolotājai Sandrai Radiņai


 Latvijas skolu jaunatnes radošo un literāro darbu   konkursā par Gunāru Astru (organizē Daugavas Vanagi )

  • Kārlim Griškam, 10.klase -1.vieta un atzinība

Paldies skolotājai Mārītei Pērkonei


 Jēkabpils novadu apvienības 10.-12.klašu angļu valodas olimpiādē

  • Kārlim Griškam, 10.klase -3.vieta 

Paldies skolotājai Skaidrītei Medveckai


 Jēkabpils novadu apvienības 10.-12.klašu bioloģijas olimpiādē

  • Kārlim Griškam, 10.klase -3.vieta 

Paldies skolotājai Elgai Miķēnai


 Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, salas un Viesītes novadu skolēnu sporta spēļu sacensībās Rudens Krosā

  • Aknīstes vidusskolas komandai 2002.-2003.g.dz-3.vieta
  • Aknīstes vidusskolas komandai 2006.-2007.g.dz-3.vieta

Paldies skolotājai Olitai Treinei


Daugavpils novada kultūras pārvaldes skatuves runas konkursā "Zelta sietiņš"

  • Paulai Pudānei, 3.klase -pateicība par piedalīšanos

  Paldies skolotājai Elitai Zariņai


 5.Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivālā "Toņi un Pustoņi"

  • Lienei Birzākai, 4.klase -pateicība par radošumu

 Paldies skolotājai Evai Jočai

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi