Aktualitātes » Jaunumi

Pasākums "Gada uzņēmējs Zemgalē 2017"

Fotogalerija

 1.decembrī Rundāles pilī notika pasākums "Gada uzņēmējs Zemgalē 2017". No Aknīstes novada balvu saņēma Inese un Jurijs Sorokini
IK ’’Alens S” veiksmīgi pilnveidojot uzņēmējdarbību, devis neizmērojamu ieguldījumu pašvaldības un novada attīstībā. Uzņēmums nodrošina piecpadsmit darba vietas, sniedzot ēdināšanas un celtniecības pakalpojumus. Pēc daudzu gadu nomas, nu privātīpašumā iegūtas kafejnīcas, viesību zāles un viesnīcas telpas. Tās ir izremontētas un gaumīgi noformētas. Kafejnīcā iespējams kārtīgi paēst, atzīmēt dažādus dzīves notikumus. Šogad tika atklāta viesnīca, kurā iespējams nodrošināt nakšnošanu 30 personām.
Aknīstes novada pašvaldība lepojas ar IK ’’Alens S” , jo uzņēmuma īpašnieki ir cilvēki, uz kuriem vienmēr var paļauties. Daudzu gadu garumā pašvaldībai ar uzņēmumu izveidojusies veiksmīga sadarbība. Novada svētku dalībnieki, sadraudzības pilsētu delegācijas, vai projektu darba grupas - visi tiek garšīgi un sātīgi paēdināti. Jau daudzus gadus vasarā tiek ēdināti bērnu vasaras nometņu dalībnieki. Ikviens pasūtījums tiek izpildīts pēc labākās sirdsapziņas.

 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi