Aktualitātes » Jaunumi

Aknīstes vidusskolas 1. - 9.klašu skolēni saņem pienu un augļus

 Aknīstes vidusskolas 1. - 9.klašu skolēni saņem pienu un augļus

 

 

Aknīstes vidusskolā piena piegādātāji ir AS Latgales piens. Pienu skolēni sāka saņemt no 1.oktobra.  Piena porcijas lielums vienam bērnam ir ne vairāk kā 250 mililitri. Ābolus piegādā z/s ” Kalna Rūdupes”. Ābolu izdale notiek no 1.novembra 100 gramu porcijās.

Katra klase ir sagatavojusi savu kastīti ābolu saņemšanai. Interesanta ir 1.klases ābolu kaste.

Sākot ar 2017./2018. mācību gadu divas līdzšinējās programmas – programma „Augļi skolai” un programma „Skolas piens” – tiek apvienotas vienā programmā skolu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu.

Apvienotās skolu programmas mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī palielināt programmas efektivitāti, nodrošināt mērķtiecīgāku atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Apvienotā skolu programma darbojas ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem – gan augļus un dārzeņus, gan piena produktus bez maksas trīs reizes mācību nedēļā saņem 1.-9.klašu skolēni. 

Atbalsta programmai ir izveidota sava tīmekļvietne www.piensaugliskolai.lv, kurā ir pieejama informācija par atbalsta programmu, par iesaistītajām izglītības iestādēm, produktu ražotājiem, atbalsta pretendentiem un cita saistītā informācija.

Direktore A.Voitiške

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi