Aktualitātes » Jaunumi

Tikšanās ar ģenerālleitnantu Raimondu Graubi

Tikšanās ar ģenerālleitnantu Raimondu Graubi

2017.gada 3.novembrī  “Latvijas ģenerāļu kluba” pārstāvji viesojās Sēlijas novadu izglītības iestādēs.

Aknīstes vidusskolu apmeklēja bijušais (no 1999. gada janvāra līdz 2003. gadam un no 2010.gada līdz 2016.gadam) NBS komandieris ģenerālleitnants (no 2012.g.) Raimonds Graube.

Pasākumā piedalījās arī Aknīstes vidusskolas absolventi, tagad Latvijas Nacionālo bruņoto spēku karavīri R.Zavadskis, G.Rojevs.

Pasākuma mērķis ir Latvijas jaunatnes saliedēšana, jauniešu valstiskā un patriotiskā audzināšana. Pasākumu kuplināja Aknīstes vidusskolas jaunsargi, vadītājs Maigurs Kalniņš.

Ģenerālleitnants Raimonds Graube uzdāvināja sarkanbaltsarkanās lentītes un aicināja Lāčplēša dienas un Valsts svētku gaidās skolēnus piedalīties sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanā.

Izskanēja aicinājums stāties jaunsardzē un novēlējums mīlēt savu valsti, Dzimteni Latviju. Pasākumu apmeklēja Aknīstes vidusskolas 5.-9.klašu skolēni un skolotāji.

Mūsu skolas viesis iesaistījās sarunās ar skolēniem, viesojās 3.klasē, 9.klasē, apmeklēja sporta zāli, informātikas kabinetu (Lego robotiku).

Patīkami bija dzirdēt atzinīgus vārdus, ka šeit ir “gaiši skolēni un darbinieki jeb gaiša skola”.

Uzziņai: 2011.gadā biedrība ”Latvijas ģenerāļu klubs” aizsāka tradīciju organizēt patriotiska rakstura izglītojošus pasākumus neilgi pirms Lāčplēša dienas ārpus Rīgas, lai veidotu jauniešos dziļāku izpratni par Lāčplēša dienas un 18.novembra nozīmi Latvijas vēsturē, skaidrotu armijas un karavīra lomu gan vēsturē, gan mūsdienās.

Direktore A.Voitiške

FOTOGALERIJA

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi