Aktualitātes » Jaunumi

Deputāti viesojas PII "Bitīte"

 Fotogalerija

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (turpmāk - LIZDA) aicina pašvaldību vadītājus un deputātus piedalīties akcijā „Skolas diena 2017”, kas notiek no šā gada 4. oktobra līdz 31. oktobrim visās Latvijas izglītības iestādēs. Akcija rīkota šī gada Pasaules skolotāju dienas (World Teachers’ Day) tēmas: ’’Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus” ietvaros.

Jau trešo gadu Aknīstes PII ”Bitīte” piedalās šajā akcijā ,kurā novada domes deputāti aicināti iepazīties ar pirmsskolas izglītības iestādes darbu, pārrunāt aktuālos jautājumus, uzklausīt priekšlikumus un ierosinājumus. Otrdien, 17.oktobrī deputāti Aija Kurkliete, Santa Curikova, Skaidrīte Pudāne, Normunds Zariņš, Jānis Vanags un Viktors Žukovskis apmeklēja novada pirmskolas izglītības iestādi. Deputāti piedalījās nodarbībās un noslēgumā dalījās iespaidos par redzēto. Vadītāja Rima Bludze  un metodiķe Sandra Plikša iepazīstināja ar izremontētajām, paplašinātajām telpām un atzīmēja, ka nākošajā gadā jāpabeidz atlikušās tualetes  remonts un jāparedz līdzekļi grīdu remontam.   Noslēgumā deputāti tika iepazīstināti ar anketu apkopojuma rezultātiem, kurās bērnu vecāki vērtēja PII “Bitīte” darbu. Izglītības iestādes darbinieki ir gandarīti par pozitīvo vērtējumu.

27.10.2017. plkst.11.00 Jēkabpils Valsts ģimnāzijā akcijas noslēgums. Aknīstes novadu pārstāvēs Aknīstes novada domes priekšsēdētāja Vija Dzene, PII "Bitīte" vadītāja Rima Bludze un deputāte, PII "Bitīte" pirmorganizācijas priekšsēdētāja Sandra  Vārslavāne.  

Deputātu anketas

 Anketu kosavilkums

 

 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi