Aktualitātes » Jaunumi

Nometne pusaudžiem „Aktīvā velosipēdistu vasara”.

 Pusaudžiem un jauniešiem, kas vēl īsti nezina, ko aizraujošu paveikt šajā vasarā, piedāvājam nometni „Aktīvā velosipēdistu vasara”.  Ceļojot ar savu velosipēdu, piecās sestdienās vietējo ekspertu vadībā  varēs iepazīt mazāk zināmus dabas un kultūrvēstures objektus, stiprināt muskuļus un garu, iegūt jaunus domubiedrus, atpūsties kustībā.

Nometni organizē biedrība „Vides un tūrisma attīstības klubs Sēlija”. Nometnes vadītājs Rihards Barkovskis. Laiks  no 15.jūlija līdz 14.augustam. Ceļojumu teritorija – bijušais  Jēkabpils rajons un tuvākie novadi. Dalībnieku vecums no 12 līdz 17 gadiem. Sīkāka informācija www.nometnes.gov.lv  vai zvanot vadītājam Rihardam, tel. 26484210.
Katru sestdienu  plānots velobrauciens citā maršrutā. Pirmajā ceļojumā dalībnieki iepazīs Jaunsēlpili, otrajā – Zīlānus un Sūnas, trešajā dosies uz Zasu, ceturtajā izbrauks pilskalnu virkni ap Ormaņkalnu un apmeklēs atjaunoto Ilzu muižu (Ilzenbergu) Lietuvā. Pirmajiem trim maršrutiem sākums Jēkabpilī. Pilskalnu maršrutam sākums 5.augusta rītā pie Ormaņkalna skatu torņa. Nometnes piektais  ceļojums tiek plānots Vārkavas novadā. Ar velosipēdu veicamā maršruta garums vienā dienā 30 - 40 km.
Katrs dalībnieks pats var izlemt, kuros braucienos piedalīties – visos piecos vai tikai vienā.  Ja no vienas vietas (pilsētas, pagasta) piesakās trīs un vairāk dalībnieki, vienam no viņiem jābūt pilngadīgam un jāuzņemas atbildība par savu grupu.
Pieteikšanās līdz 7.jūlijam, neatkarīgi no tā, vai grib piedalīties visos piecos vai tikai vienā braucienā.
Dalības maksa: 40 eiro  par visu nometni, 10 eiro par vienu braucienu.
Rudīte Urbacāne, biedības „Vides un tūrisma attīstības klubs Sēlija” valdes locekle.

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi