Aktualitātes » Jaunumi

Aizvadīts pasākums „Svinēsim Lieldieniņu!”

 Fotogalerija

Otrajās Lieldienās Aknīstes BJC pulcējās bērni un viņu vecāki, lai plašākā lokā svinētu Lieldienas. Pasākumu vadīja Gailis, kas bērniem atgādināja par ticējumiem, ko Lieldienu laikā ievēroja mūsu senči. Vairāki bērni pieteicās, lai Gailis noper ar pūpolzariem (veselībai). Klātesošie kopīgiem spēkiem iztukšoja pelēko zirņu bļodu (bagātībai). Dalībnieki apgalvoja, ka cēlušies agri, lai visu gadu būtu moži. Bet, lai būtu laimīgi, Gailis atgādināja, ka Lieldienās jāapēd pāra skaita krāsotu olu.

Koncertiņu sniedza Aknīstes BJC pulciņu audzēkņi – popgrupas lielie un mazie dalībnieki, pirmsskolas un skolas vecuma dejotāji, dramatiskā pulciņa bērni.   
Lieldienu olu izstādē apskatei tika parādītas 42 krāsotas Lieldienu olas. Klātesošie balsoja ar žetoniem par visskaistāko Lieldienu oliņu. Pirmo vietu ieguva Alekss Lapiņš, otro vietu (ar vienādu balsu skaitu) Daniela un Anna Elfa un trešo vietu – Gundega un Elizabete. Seši dalībnieki ieguva dažādas žūrijas piešķirtās nominācijas – visapaļākās, raibākās, diženākās, visskaistākās, viskrāšņākās un visgreznākās olas īpašnieks. Pārējie saņēma veicināšanas balvu.
Šajā pasākumā dalībnieki minēja Lieldienu krustvārdu mīklu, krāsoja papīra oliņas, ko karināja bērzu zaros. Tāpat notika olu ripināšana, šūpošanas segā, estrādes teritorija noslēpto šokolādes oliņu meklēšana un noslēgumā dalībnieki izmēģināja veiksmi Lieldienu Laimētavā, šaujot mērķi ar rotaļu pistolītēm.
Paldies pedagogiem – Intai Mežaraupei, Gunai Dzenei un Madarai Ozoliņai par pulciņu dalībnieku sagatavošanu koncertam! Paldies vecākiem, kas aktīvi iesaistījās kopā ar bērniem Lieldienu aktivitātēs! Paldies Smaidai Zaičenkovai par dalību pasākuma īstenošanā!
Paldies Sintijai Zaičenkovai un Elvitai Svikšai par aktivitāšu iemūžināšanu fotogrāfijās!
 
E.Ķiķēna.  

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi