Aktualitātes » Jaunumi

Latgales novada Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss

 2.kārta šogadnotika Līvānu novada Kultūras centrā, šī gada, 24 .martā.

Aknīstes novadu pārstāvēja Aknīstes BJC mūsdienu deju grupa „Hop-hip”, kas bija viena no 60 deju kolektīvu konkursa dalībniecēm. Konkurss bija cīņa par pakāpēm, kas izpaudās savstarpējā konkurencē, jo katrs centās parādīt savu labāko sniegumu. Patiess prieks par 1.-4.klašu mūsdienu deju grupu „Hop-hip” (21 dalībnieks), kas ļoti centās un sevi parādīja, cik labi vien spēja.
Konkurss bija arī brīnišķīgs, krāšņs un jaudīgs koncerts, kas pārsteidza ar mūsdienu deju stiliem, izvēlēto mūziku, dejas horeogrāfiju, tās izpildījumu un interesantiem tērpu risinājumiem.
          Paldies mūsdienu deju skolotājai Intai Mežaraupei par ieguldīto darbu un apņēmību savu deju grupu parādīt Latgales novada Mūsdienu deju kolektīvu radošā konkursa 2.kārtā. Skolotājai bija veiksmīgi izdomāta dejas „Satikšanās ar gaismu” horeogrāfija, kam pamatā ņemts kurmīša tēls.
          Paldies atbalstītājiem, kas pievienojās konkursa dienā – mammām Gintai Kolosovskai un Kristīnei Sidorenkovai! Paldies mūsu faniem – Dāvim Salcevičam un Marikai Andersiņai (jo īpaši par trīs plakātu veidošanu)!
 
 
 
Evija Ķiķēna

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi