Aktualitātes » Jaunumi

Mūsdienu deju radošais konkurss

 Mūsdienu deju radošais konkurss I kārta

 
Jēkabpils novada IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS PĀRVALDE organizēja Mūsdienu deju radošo konkursu novadu kolektīviem.  
Šī gada 9.februārī Biržu Tautas namā tikās 18 mūsdienu deju grupas no Jēkabpils, Zasas, Lones, Rites, Aknīstes un Biržiem. Tur visus sagaidīja viesmīlīgā nama saimniece Vija Pazuha ar savu komandu.
Žūrija vērtēja mūsdienu deju kolektīvu sniegumu un izvirzīja 10 deju grupas dalībai Mūsdienu deju radošā konkursa – skates – II kārtai vēsturiskajos novados. Žūrijā vērtēšanas pienākumus veica horeogrāfs Jānis Savickis, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra metodiķe Vita Talla un horeogrāfe, Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes speciāliste Ludmila Bērziņa.
Mūsu novadu pārstāvēja Aknīstes BJC trīs deju grupas „Virpulis”, „Hop-hip” un „Original”.
Pirmsskolas vecuma deju grupa „Virpulis” skatē piedalījās ar deju „Miega rūķis”, kur 11 rūķi ar spilveniem rokās parādīja stāstu par Miega rūķi. Konkursā ieguva 3.pakāpes diplomu. 1.- 4.klašu deju grupa „Hop – hip” izpildīja deju „Satikšanās ar gaismu”, kurā 21 dalībnieks izdejoja stāstu par kurmīšiem. Skatē tika pasniegts 1.pakāpes diploms un iespēja piedalīties nākošajā kārtā Līvānos. Pamatskolas vecuma deju grupa „Original”, trīs zēnu sastāvā, ieguva 3.pakāpes diplomu. Deja „Original dancing” ir stāsts, kas veltīts draugam, kas ir gājis bojā.
Izsaku lielu pateicību mūsdienu deju skolotājai Intai Mežaraupei, kas sagatavoja trīs kolektīvus skatei Biržu Tautas namā! Paldies par ieguldīto laiku un pūlēm deju horeogrāfijas izdomāšanā un tērpu piemeklēšanā!
Paldies Smaidai Zaičenkovai par kapuču šūšanu kurmju tērpiem! Milzīgs paldies dalībnieku mammām par atbalstu un iesaistīšanos dalībnieku pieskatīšanā skates dienā!
 
 
 
 
Aknīstes BJC direktore Evija Ķiķēna  

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi