Aktualitātes » Jaunumi

Par mobilā mamogrāfa izbraukumu

 SIA ‘'Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.
Piedāvājam šādus mamogrāfijas izmeklējumus:
1.    Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm - izmeklējumu veic BEZMAKSAS.
2.     Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa - EUR 2,85). Veicam izmeklējumus bez iepriekšējā pieraksta!
Tālrunis uzziņām: 26458044.
SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” plāno veikt mobilā mamogrāfa izbraukumu uz Aknīsti 2017. gada 18. martā. Mobilajam mamogrāfam nav nepieciešami ārējie enerģijas avoti.
Mamogrāfa atrašanās vieta:Veselības un sociālās aprūpes centrs, Skolas iela 9, Aknīste, no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.30.
 
 

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi