Aktualitātes » Jaunumi

Aknīstē veļ sniega bumbas un bauda ziemas priekus.

Aknīstē veļ sniega bumbas un bauda ziemas priekus.

 Fotogalerija PII"Bitīte"

Fotogalerija Aknīstes vidusskola

Ziemīgajā janvāra piektdienā Aknīstes novadā tika organizēta “Pasaules Sniega Diena 2017”, kuras idejas ierosinātāji jau četrus gadus  ir Latvijas Slēpošanas federācija (LSF). Pateicoties īpaši labvēlīgiem laika apstākļiem gan Aknīstes pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte”, gan Aknīstes vidusskolā bērni  uz nebēdu varēja izvārtīties sniega kupenās, slēpot, pikoties, velt sniegavīrus, kā arī sacensties dažādās stafetēs.

PII “Bitīte” bērnus izklaidēja un stafetes vadīja skolotājas  un auklītes, kuras bija iejutušās Sniegavīra, Sunīša, Zaķa un Rūķa tēlos. Jautrajā pasākumā aktīvi iesaistījās arī “Bitītes” vadītāja Rima Bludze. Bērni brida pa Rūķa iemītajām pēdām, spēlēja hokeju, mērķī meta sniega pikas un sacentās ragaviņu vilkšanā. Noslēgumā saimnieces bija sarūpējušas siltu tēju un uz ugunskura ceptas desiņas.  

Aknīstes vidusskolā sniega dienu organizēja sporta skolotāja Olita Treine un Aknīstes kultūras darba organizētāja Aiga Andruškeviča. Skolēni sacentās ragaviņu vilkšanā, slēpošanā, sniega vaļņu veidošanā un  dažādās citās stafetēs.
 Noslēgumā visi dalībnieki no LSF saņēma apliecinājumus un piemiņas veltes par dalību pasākumā. Neizpalika arī silta tēja un skolas saimnieces ceptās gardās bulciņas.

 

Sportošana sniegā deva  iespēju izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmoja bērnus nodarboties ar ziemas sporta veidiem, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi