60 – gluži kā dimanta kāzas

60 – gluži kā dimanta kāzas

18. jūlijā, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, bet ar smaidu sejā, satikās Aknīstes vidusskolas 1960. gada  absolventi. Šogad kopā sapulcējās 12 klasesbiedri un audzinātāja Ārija Karakone.

Aknīstes vidusskola glabā viņu pieskārienus, dzīvesprieku, viņu skolas gados izloloto draudzību! Katram no viņiem ir unikāls dzīves stāsts un pieredze, kura sākās tieši Aknīstes vidusskolā. Ir izstaigāti ceļu ceļi, bet ik pa laikam ir vēlme atgriezties pilsētā pie Dienvidsusējas upes.

Ar patiesu “balto” skaudību var klausīties stāstos par skolas laiku, par brīnišķīgo, vienmēr jauno klases audzinātāju, par puišiem un meitenēm no “a” un “b” klasēm, par skolas laika darbiem un nedarbiem. Taču, vēl interesantāk, kad šie klasesbiedri gatavojas ikgadējām tikšanās reizēm. Tā enerģija, humors, optimisms, kas strāvo no viņiem, tā aizrauj arī apkārtējos! Viņos visos ir milzīga cilvēkmīlestība, pozitīvisma lādiņš, sirsnība, uzņēmība un stipras draudzības saites, kas tur kopā un neļauj atslābt, jo vienmēr jābūt formā!

Redzot viņus, man jāpiekrīt atziņai, ka skolas laikā iegūtie draugi ir uz mūžu! Cik labi, ka vēl pēc 60 gadiem ir klases vecākā vai klasesbiedrs Jānis, kuri liek sasparoties nesot ziņu: “Mums jāsatiekas!”. Tad atliek tikai aut kājas, piemeklēt štātes un doties…

Tā arī šogad! Šajos 60 gados viņi ir satikušies 40 reižu, bet no 2001. gada katru gadu! Lai spēks, veselība un dzīvesprieks kopā slīpējot dimantus, kuri ir tikai Jūsējie!